Replica Handbags Bottega Veneta namaak Bvlgari namaak Celine namaak Christian Dior namaak Gucci namaak Gucci Bag namaak Gucci Wallet namaak Gucci Shoes namaak Gucci Belt namaak Hermes namaak Loewe namaak Louis Vuitton namaak Louis Vuitton Belt namaak Louis Vuitton Calf Leather namaak Louis Vuitton Damier Azur Canvas namaak Louis Vuitton Damier Ebene Canvas namaak Louis Vuitton Damier Graphite Canvas namaak Louis Vuitton Damier Infini Leather namaak Louis Vuitton Damier Quilt lamb namaak Louis Vuitton Embossed Calfskin namaak Louis Vuitton Epi namaak Louis Vuitton Game On Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Jewellery namaak Louis Vuitton Key Holder namaak Louis Vuitton Mahina Leather namaak Louis Vuitton Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Denim namaak Louis Vuitton Monogram Eclipse Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Empreinte namaak Louis Vuitton Monogram Seal namaak Louis Vuitton Monogram Shadow namaak Louis Vuitton Monogram Vernis namaak Louis Vuitton Monogram Watercolor namaak Louis Vuitton New Wave namaak Louis Vuitton Shoes namaak Louis Vuitton Since 1854 namaak Louis Vuitton Strap namaak Louis Vuitton Taiga Leahter namaak Louis Vuitton Taurillon leather namaak Louis Vuitton Transformed Game On canvas namaak Louis Vuitton Utah Calfskin namaak Louis Vuitton X Supreme namaak Mulberry namaak Prada namaak YSL namaak

Turunç

Mavi Bayraklı Turunç Koyu

Turunç Koy Marmaris ziyaretçilerinin yakından bildiği bir yer. Ege ve Akdeniz’in buluştuğu noktada yeşil – mavi görüntüsüyle hayran bırakan Turunç Koy, Mavi Bayraklı koylarımızdan biri. Turunç koyunun önce doğanın kucağındaki bakir yönü dikkat çekiyor ardından ise tertemiz mavi suları… Çam ağaçlarının, kıvrımlı dağların, koca bir maviliğin eşlik ettiği koyda yüzmek, dinlenmek, keyif yapmak, kitap okumak muhteşem bir deneyim.

Tatil deyince aklına doğal yaşam gelen kişiler için deniz – kum – güneş odağında yemyeşil ve masmavi bir doğal yaşam bekliyor. Mavi bayraklı Turunç koyunda zaman geçirmek, güneş ışınlarının tatlı sıcaklığıyla keyif yapmak emin olun tüm yılın stresini ve yorgunluğunu alıyor. Kıyı boyunca sıralanan kafe ve restoranların leziz tatları ise bu keyfi ikiye katlıyor.

Tarih, doğa ve kültürel zenginlik iç içe…

Doğanın en güzel yanı karşılıksız kucak açması şüphesiz: Marmaris’in gizli cenneti Turunç koy; tarihi, modern yüzü, geleneksel yaşamdan izleri, doğası ve kültürel zenginliğiyle herkese eşit oranda yaklaşıyor. Geçmişte farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan koy, yanı başında varlığını koruyan Amos Kenti kalıntılarıyla ziyaretçilerimizin dikkatini cezp ediyor. Turunç Koyu komşu koylarıyla da gezip görülesi bir koy. Yaklaşık dört kilometre uzaklıktaki Kumlubük Koyu, en az Turunç kadar keşfedilesi bir keyif alanı.

Pyara Hotel

Turunç Koyu ve yolunuzu aydınlatan keyif durakları

Turunç Koyu başlı başına bir eğlence, dinlence beldesi ancak bu cennet görünümlü koy çok daha fazlasını sunuyor. Turunç’un yakınlarında yürüme ya da kısa bir tekne gezisiyle ulaşacağınız farklı tatil beldeleri sizleri bekliyor. Turunç doğal yaşamın kucağında modern tesisleriyle müthiş bir uyum sergiliyor. Köy yaşamını tecrübe ederken diğer yandan modern turizmin konforu ve lüksüyle karşılaşabilirsiniz. Turunç, bu yönüyle çok geniş kitlelere hitap ediyor. Turunç Koyunda gönlünüzce yüzüp, dinlendikten sonra şöyle bir yürüyüş yapayım dediğinizde Amos Antik Kentiyle karşılaşabilir, bozulmamış patika yollarını arşınlayabilir kendinizi bir tepenin üstünde manzarayı seyrederken yakalayabilirsiniz. Turunç koyunda sürprizler asla bitmez…

Balık tutkunları için şahane bir av deneyimi

Avlanma tutkusu olan konuklarımız için Turunç Koyu üzerinde şahane av programları düzenleniyor. Günübirlik tekne turları, amatör balıkçıların balık avlanabilmesine zemin hazırlıyor. Turunç’ta balık tutmak, av dönüşü tutulan balıkları ızgarada pişirip yemek apayrı bir huzur veriyor. Turunç beldesindeki bereket sadece balıklarda değil; köy doğasında yetişen bitkiler, doğal ürünler köy halkının gelir elde etmesini sağlıyor. Doğal tarımın gün geçtikçe azalmasıyla birlikte belde halkı yönünü arıcılığa, doğal bar üretimine kaydırmayı tercih etmiş durumda. Bölgenin ballarının meşhur olduğunu, koy ziyaretçilerinin bal alışverişi yapmadan dönmediğini belirtmek isteriz. Yerel halkın el emeği ürünleri ise ziyaretçilerimize hediyelik eşya alışverişi yapma fırsatı sunuyor.

 

 

REZERVASYON
REZERVASYON