Yorumlar

Yorum Gönder

Müşteri Yorumları

Memnun müşterilerimiz arasına katılın.

Mükemmel ötesi - odalar çok rahat, ferah ve tertemiz. Internet güçlü. Yemekler süper, kesinlikle yarım pansiyon alın, bu kadar lezzetli, sağlıklı, taze ve bol çeşit yemeği başka yerde yiyemezsiniz. Deniz 20 adım ötede, kristal berraklığında. Sakin ve huzurlu bir ortam, havuz başında ağaç gölgesinde kitap okumak ve çalan yumuşacık müzikleri dinlemek insanın ruhunu dinlendiriyor. Songül Hanım işine çok hakim ve herkesle candan ilgileniyor. Pyara çıtayı çok yükseltti :)

Ayhan Birol

Ev rahatında...

Değerli Müşterimiz
4 Eylül 2019

Geniş ve temiz odaları olan, küçük ve gerçekten ev rahatlığında hissettiren otel. En önemli kısmı ise, yemekleri. Kahvaltıda, ev usulü poğaça, börek ve kafi düzeyde çeşit oluyordu. Aynı zamanda Songül Hanımın, kendi yaptığı reçel. Akşam yemekleri ise, gerçekten çok lezzetliydi. Her şey dahil konseptinde, aynı yemeği değişik sunumlarda yemekten sıkılmış olanlar için ideal bir seçenek. Buradaki yorumlarda yemeklerin lezzetini okuduğumda insanların abartmış olabileceğini düşünmüştüm ama gidince anladım ki abartma yok :)

Değerli Müşterimiz

Odalar düzenli olarak temizleniyordu ve malzemeler yeniydi.

Değerli Müşterimiz

Otelde sürekli çay ve kahve bulunuyor, bunlar ekstraya girmiyor.

Değerli Müşterimiz

Ekstralar ise gayet makul fiyatlı. Plaja servisleri bulunmakta. Öğlenleri, hamburger, patates kızartması vs ile geçiştirilebiliyor.

Değerli Müşterimiz

Sahile iki üç dakikalık yürüme mesafesinde. Ve sahilde kendi alanı bulunmakta.

Değerli Müşterimiz

Özellikle yemekleri ve odaları temiz bir otel istiyorsanız oteli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Değerli Müşterimiz

Karya yolu yürüyüşü için gittiğimiz Turunç benim çok hoş bir oteli tanımama vesile oldu. Sessiz sakin...odaları çok güzel olmakla birlikte efsane olacak diyeceğim kahvaltılarına bayıldım. Çıtır çıtır biberlerin ve rokanin tadı hala damağımda en güzeli de çıkış yaparken kendi yapımları portakal reçelini elimize tutusturmalari oldu...

Portakal Reçeli
Konaklama tarihi: Ekim 2019
REZERVASYON
REZERVASYON
COVID-19 ÖNLEMLERİMİZ