Marmaris

Pyara Hotel

Yeşil Marmaris’te Kendinizi Evinizde Hissedin 

Ege Bölgesinin sevimli, turistik bölgelerinden olan Marmaris, doğal güzelliklerinin yanı sıra yatçılıkta merkez bölge olmasıyla da ilgi görüyor. Masmavi bir deniz, yemyeşil çam ormanları ile çevrelenen Marmaris’e “Yeşil Marmaris” deniliyor. Marmaris kendine has iklimi, doğal güzellikleri ve muhteşem hissettiren duygusuyla sadece yaz sezonunda değil tüm yıl binlerce ziyaretçi ağırlıyor. Özellikle yüzlerce yata aktif hizmet verebilecek marinalarıyla Marmaris tam anlamıyla huzurlu bir dinlenme alanı sunuyor.  Marmaris’te geçireceğiniz günler, sizlere unutulmaz anlar yaşatır. Modern tesisler, muhteşem manzaraya karşı yenilen yemekler, Barlar Sokağındaki enerjik dakikalar ve yerel halkın içten yaklaşımıyla Marmaris herkese kapılarını açıyor.

Pyara Hotel

Doğa ve etkinlikler sizi bekliyor 

Marmaris tarihini, kültürünü, doğal güzelliklerini korumayı başarmış önemli bir turist beldesidir. Bu anlamda ziyaretçilerini kendine hayran bıraktığı aşikâr bir gerçektir. Tüm bu güzellikler doğa etkinlikleriyle daha yaşanılası ve unutulmaz bir deneyime dönüştürülüyor. Yarım veya günübirlik turlar, at gezileri, trekking, köy keşifleri, yat turları, safari, piknik gibi etkinlikler sizleri bekliyor. Diğer yandan ise tam bir kültür ve tarih şöleni sunan Efes, Pamukkale, Dalyan, Kaunos gezileri düzenleniyor. Marmaris sadece muhteşem kıyıları ya da körfezleriyle değil yerel lezzetleri, doğa etkinlikleri, tarihi, kültürü, modern yüzü ve bitmek bilmeyen enerjisiyle de dikkat çekmeyi, ziyaretçilerini şaşırtmayı ve eğlendirmeyi biliyor.

 
Pyara Hotel

Marmaris’te bir akşam büyüsü

Marmaris kumsalları, plajları, eğlenceleri, kültürel zenginliğiyle öne çıkan turistik bir rota olmaktan çok daha fazlasıdır. Marmaris öyle büyülü bir yer ki buraya geldiğinizde zihniniz tazelenir, ruhunuz coşkuyla dolar, tepeden tırnağa yenilenmiş gibi hissedersiniz. Marmaris’in atmosferinde hoş bir akşam yemeği bile ruhunuzda tatlı kıpırtılara sebep olur. Denizin masmavi pırıltısı, çam ormanlarının sunduğu taze hava, gökyüzünün berraklığı ve Marmaris’in şahane lezzetleriyle huzur bulmamanın imkânsız olduğunu bizzat tecrübe etmeye hazır olun. Marmaris, büyülü atmosferini yıl boyunca koruyor ve her seferinde sizi sarıp sarmalamak için hazır bekliyor. Kendinize iyilik yapmak, ruhunuzu şımartmak istediğinizde rotanızı Marmaris’e çevirmeyi unutmayın. Marmaris’in ruha, bedene ve zihne iyi gelen bir yanı var. 

REZERVASYON
REZERVASYON
COVID-19 ÖNLEMLERİMİZ