Gezilecek Yerler

Pyara Hotel

Görülmeye Değer Yerler

Cennetten bir köşe olan Marmaris Turunç’ta kolay ulaşımı ile öne çıkan otelimiz, tatilinizi konforlu ve rahat geçirmeniz için tüm olanaklara sahip.  Huzurlu bir tatil geçirmek için yola çıktığınızda otelimize ulaşım sağlamak oldukça kolay. Marmaris’e, havaalanına ve karayollarına ve deniz ulaşımına makul mesafelerdedir.

Pyara Hotel

Bölgemizde görülmeye değer yerlerden bazıları ise şu şekilde:

  • Marmaris Marina

  • İçmeler Plajı

  • Dans Eden Fıskiyeler

  • Amos Plajı

  • Atlantis Su Parkı

  • Marmaris Yunus Parkı

  • Atatürk Parkı

  • Karia Yolu

Pyara Hotel

Turunç’a Rahat Ulaşım!

Turunç, rahat ve kolay ulaşımı sayesinde tatilde en çok tercih edilen bölgelerden biri. Turunç’tan İçmeler’e seyahat etmek isteyen misafirimiz yalnızca 11 km yol kat ediyor. Turunç’tan Marmaris’e ulaşım ise yalnızca 21 kilometredir. Gerek özel araç gerek toplu taşıma ile tatiline Marmaris’in muhteşem doğasını dâhil etmek isteyenler için Turunç’un konumu oldukça ideal. Üstelik 30 dakikada bir hareket eden minibüsler bulunmakta. Buna ek olarak, muhteşem denizinde derin bir nefes almak isteyenler,  deniz yolu ulaşımını tercih etmektedir. Marmaris’in nefes kesen doğa güzelliklerine hem karayolu ile hem de deniz yolu ile ulaşım rahatlıkla sağlanabilir. Yaz döneminde sabah 9’da başlamak üzere saatte bir olmak üzere tekneler hareket etmektedir. Marmaris’ten Turunç’a 5 millik yolculuk 45 dakikada tamamlanıyor. Planladığınız tüm aktiviteleri ister kendi imkanlarınızla gerçekleştirebilir, isterseniz de Turunç’da bulunan firmaları tercih edebilirsiniz. Bunlar arasında otomobil, cip, motosiklet ve benzeri vasıtalar kiralayabileceğiniz firmalar bulunmakta. Böylelikle civarda görülmeye değer yerlere olan ulaşımınız zor olmayacaktır.

Pyara Hotel

Ege’nin incisi Muğla’ya geldiğinizde, Marmaris’i ziyaret etmemek olmaz. Marmaris’in kendine özgü kültürel ürünlerini satın alabilir, tarihi güzellikleri de ziyaret edebilirsiniz. Marmaris Kalesi ve Müzesi, Hisarönü, Burgazada, Dalyan, Kapalıçarşı, İyilik Kayalıkları, Arkeoloji Parkı, Kleopatra (Sedir Adası) gezilecekler listenizde bulunması gereken nadide yerlerdendir. Tarihi gezilerinizin ardından Marmaris Plajlarında stres atıp, gece barlar sokağında dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Pyara Hotel

Harika bir tatil geçirmek için durak noktanız olan bölgemizden ulaşım olanaklarınız bunlarla sınırlı kalmıyor. Turunç üzerinden Adaağzı, Cennet Adası (Nimada/Nimara Mağarası), Bozburun, Orhaniye, Söğüt, Selimiye, Hisarönü, Kumlubük, Çiftlik ve Datça’ya da seyahat edebilirsiniz. Turunç üzerinden Marmaris  İçmeler, Muğla şehir merkezi, Bodrum, Köyceğiz, Gökova, Kumlubük, Karacasöğüt, Çamlı’ya seyahat edebilir ve buradaki doğa güzelliklerini keşfetme şansı bulabilirsiniz. Ayrıca bu tatil beldelerinde turistler için pek çok kamp alanı da bulunmakta. Köyceğiz’in Pazar yerlerinde hediyelik eşyalar satın alabilir, Karacasöğüt’ün muhteşem koylarında yüzebilirsiniz.

Tüm bu aktiviteleri ve görülecek yerleri keşfederek tatilinize renk katabilirsiniz. Bol eğlence ve huzur dolu günler yaşatan Muğla’nın eşsiz beldelerinde yapacağınız bu gezilerinizle tatilinizi unutulmaz kılın. Muğla’nın cennet kokan manzaralarını seyrederek huzur dolu bir tatil geçirmeniz dileklerimizle...

REZERVASYON
REZERVASYON
COVID-19 ÖNLEMLERİMİZ