Replica Handbags Bottega Veneta namaak Bvlgari namaak Celine namaak Christian Dior namaak Gucci namaak Gucci Bag namaak Gucci Wallet namaak Gucci Shoes namaak Gucci Belt namaak Hermes namaak Loewe namaak Louis Vuitton namaak Louis Vuitton Belt namaak Louis Vuitton Calf Leather namaak Louis Vuitton Damier Azur Canvas namaak Louis Vuitton Damier Ebene Canvas namaak Louis Vuitton Damier Graphite Canvas namaak Louis Vuitton Damier Infini Leather namaak Louis Vuitton Damier Quilt lamb namaak Louis Vuitton Embossed Calfskin namaak Louis Vuitton Epi namaak Louis Vuitton Game On Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Jewellery namaak Louis Vuitton Key Holder namaak Louis Vuitton Mahina Leather namaak Louis Vuitton Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Denim namaak Louis Vuitton Monogram Eclipse Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Empreinte namaak Louis Vuitton Monogram Seal namaak Louis Vuitton Monogram Shadow namaak Louis Vuitton Monogram Vernis namaak Louis Vuitton Monogram Watercolor namaak Louis Vuitton New Wave namaak Louis Vuitton Shoes namaak Louis Vuitton Since 1854 namaak Louis Vuitton Strap namaak Louis Vuitton Taiga Leahter namaak Louis Vuitton Taurillon leather namaak Louis Vuitton Transformed Game On canvas namaak Louis Vuitton Utah Calfskin namaak Louis Vuitton X Supreme namaak Mulberry namaak Prada namaak YSL namaak

Aktiviteler

Pyara Hotel

Pyara Hotel’de sizi bekleyen günlük aktiviteler

Marmaris gibi doğa cennetine konumlanan Pyara Hotel, ziyaretçilerine eğlenceli, huzurlu, keyifli bir aktivite programı yapmalarında yardımcı oluyor. Güne havuz başında lezzetli bir kahvaltıyla başlayıp sonrasında ise birkaç adımla ulaşabileceğiniz tertemiz plajımızda deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarabilirsiniz. Dinlenmeniz, doğanın güzelliklerinden yararlanmanız için otelimizde her şey sizin için hazır bekliyor. Her sabah saat 10.00’da Turunç Limanından hareket eden günlük turlar ise bölgedeki diğer koyları keşfetmek, yüzmek, doğanın derinliklerinde keşfe çıkmak için harika bir deneyim. Otelimizdeki sabah kahvaltılarından sonra günübirlik tekne turları günü tatlı bir tembellikle geçirmek isteyenlerin keyfini yerine getiriyor.

Pyara Hotel

Modern tesisler, tekne turları, çamur banyosu, termal havuz…

Marmaris, turistik rotalar arasında yıldız gibi parlayan, doğanın ve temiz havanın üst düzeyde olduğu bir bölge. Marmaris’in korunaklı yapısında ziyaretçilerimiz unutamayacakları bir deneyim yaşıyor. Yerli ve yabancı turistlerimize modern tesisler sağlıklı, eğlenceli, keyifli bir macera yaşatmakta. Otelimize adım attığınız andan itibaren tüm beklentilerinizi karşılayacak hizmetlerle karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Lüks ve konforlu konaklamanın yanı sıra modern tesislerimizde gönlünüzce yüzebilir, çamur banyolarıyla bedeninizi rahatlatabilir, termal havuzda keyif yapabilirsiniz.

Pyara Hotel

Günübirlik turlar kapsamında muhteşem dalyan’ı, Caretta Caretta deniz kaplumbağaların korunaklı yumurtlama alanı olan İztuzu Plajını görebilirsiniz. Marmaris’in kültürel yönü ise yine keşfedebileceğiniz günlük aktiviteler arasında yerini alıyor. Binlerce yıllık Kaunos Antik Kenti, Kaya Mezarları mutlaka görmeniz gereken rotalar.

Marmaris her köşesiyle zengin bir bölge, Ege açıklarında yer alan ve mavi yolculukların vazgeçilmez rotası olan Gökova Körfezi – Sedir Adası, ziyaretçilerin unutamayacağı bir gezi noktası. Rivayete göre Mısır Kraliçesi Kleopatra ve sevgilisi Mark Antonius bu adada aşklarını yaşamış. Tarihi bir aşka tanıklık etmiş kumsallarda gezmek, masmavi sularında yüzmek, bir zamanlar aşk yuvası olan bir adada keyif yapmak istemez misiniz?

 

Pyara Hotel

Su sporları, dalış, sualtı fotoğrafçılığı, doğa gezisi…

Otel ziyaretçilerimizi bekleyen en keyifli aktiveler arasında su sporları, dalış, dalış eğitimi, sualtı fotoğrafçılığı, safari, doğa yürüyüşleri yer alıyor. Dalış deneyimi yaşamak isteyen ancak bu alanda eğitimi, deneyimi olmayanlar dalış kurslarından yararlanarak eğitmenler eşliğinde denizaltını keşfe çıkabiliyor. Marmaris, yüzlerce farklı sualtı canlısına ev sahipliği yapıyor. Konuklarımız bu canlıların dünyasına keyifli bir yolculuk yapma şansı buluyor. Fotoğraf tutkunları ise bu dünyayı ölümsüzleştiriyor. Marmaris sadece su sporları, su etkinlikleriyle dahi günlerce, haftalarca keyifle vakit geçirilecek etkinlik zenginliğine sahiptir.

Yüzmek, sualtını keşfetmek haricinde sizleri dağcılık, doğa yürüyüşleri, kamp yapma alternatifleri bekliyor. Doğanın her köşesinden, aktivitelerden ve hizmetlerimizden keyifle yararlanabileceğiniz bir tatil için Pyara Hotel, emrinize amade. Sadece yaz sezonunda değil yıl boyunca doğa ve özel etkinlikler sizleri bekliyor.

REZERVASYON
REZERVASYON