KONUM

+ Otelimiz Sahile 50 m.
+ Marmaris’e 20 km.
+ Dalaman Havalimanı’na 110 km.
+ Karayolu ile 30 dakikada bir toplu ulaşım.
+ Denizyolu ile saat başı taksi bot ile toplu ulaşım.TURUNÇ VE CİVARLARINA ULAŞIM


Turunç’un İçmeler ve Marmaris’e yakın olması en büyük avantajlarından biri. İçmeler 11, Marmaris 21 kilometre uzaklıkta. Marmaris’e kara yolundan her yarım saatte bir minibüs ve denizden tekneler çalışıyor. Marmaris’e ulaşım için karayolunu tercih edebileceğiniz gibi deniz yoluyla da ulaşabilirsiniz. Yaz sezonunda sabah 9’dan itibaren her saatbaşı kalkan tekneler 5 mil uzunluğundaki yolu 45 dakikada tamamlıyor. Ayrıca Turunç’ta araba, cip, motosiklet kiralayabileceğiniz firmalar da bulunuyor.

Marmaris’te alışveriş yapabilir, Marmaris Kalesi’ni, Kapalıçarşı’yı, İyilik Kayalıklarındaki Arkeoloji Parkı’nı ziyaret edebilir, gece barlar sokağındaki disko ve barlarda gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Ayrıca Turunç üzerinden Adaağzı, Cennet Adası (Nimada/Nimara Mağarası), Bozburun, Orhaniye, Söğüt, Selimiye, Hisarönü, Kumlubük, Çiftlik ve Datça’ya da ulaşım imkânınız var. Marmaris 21, İçmeler 11, Muğla 77 km, Bodrum 190, Köyceğiz 88 km, Gökova 63 km, Dalaman Havaalanı 110 km, Kumlubük 4 km, Karacasöğüt 66, Çamlı 56 km’dir.